خرید قرص سقط جنین
خرید قرص سقط جنین
مارس 22, 2019
نحوه استفاده از قرص سقط جنین سایتوتک
نحوه استفاده از قرص سقط جنین سایتوتک
مارس 24, 2019

مقدمه ای در مورد قرص سقط جنین سایتوتک

در سالهای قبل بیشتر از آمپول هاي عضلانی مثل اکسی توسین و پروستاگلندین برای سقط جنین در سه ماهه اول بارداری بهرهگیری می شد.اما با روی کار آمدن دارو هاي غیر تزریقی و کم عارضه تر مثل میزوپرستول Misoprostol با نام تجاری سایتوتک Cytotec درد سر این فرایند کاهش یافت.

قرص هاي میزوپروستول با نام تجاری سیتوتک یا سایتوتک Cytotec به شکل قرص غذایی ۲۰۰ میکروگرمی وجوددارد و نخستین بار ازآن برای درمان زخمهای معده بهرهگیری شده هست.

جهت خرید قرص سقط جنین  با شماره 09225622140 خانم حسینی تماس بگیرید.

به گزارش تالاب دریک پژوهش مشخص شد که مصرف حداکثر ۶۰۰ میکروگرم آن به‌صورت واژینال و یا ۸۰۰ گرم آن به‌صورت غذایی تا ۹۵ درصد باعث سقط جنین در ۳ ماهه اول بارداری میشود.میزوپروستول با نام میزوتک یا میزو گلندین در قالب قرص هاي 100 و 200 میکروگرمی در ایران ساخت می گردد نام تجاری آن سیتوتک یا سایتوتک می باشد.

 

عوارض قرص سقط جنین سایتوتک

عوارض جانبی سقط جنین

عوارض مرتبط به سقط جنین در ایالات متحده بسیار نادر هست وشایعترین عوارض جانبی حالت تهوع، استفراغ و اسهال هست. عوارض جانبی فیزیکی پس از سقط جنین میتواند در خانم ها متمایز باشد وشماباید از ان اگاه باشید.

خون ریزی شدید

در موارد نادر، بعضی از زنان بیشتراز حد طبیعی خون ریزی پس از سقط جنین می‌کنند. درین صورت باید حتما با دکتر خود مشورت کنید.

دردشکم ولگن

درد لگن شدید و پیوسته مقدور هست یک مشکل را نشان دهد. رایج ترین علت درد شدید عفونت هست .

تب بالا

میزوپروستول میتوانید تب هاي کوتاه مدت ایجاد کند با این حال، اگر درجه حرارت شما برای چند ساعت بالا باقی ماند، و یا اگر شما درد شدیدی داشتید به دکتر خود مراجعه کنید.

علائم ادامه بارداری

اگرعلائم بارداری مثل تهوع، نفخ و یا حساسیت پستان، طبق معمول دریک یا دوهفته پس از سقط جنین باقی ماند شما هنوز هم مقدور هست باردار باشید.

  • عفونت یا سپسیس خونی
  • آسیب بهه دهانه رحم
  • زخم مخاط رحم
  • سوراخ شدن رحم
  • سیب به اندام هاي دیگر
  • مرگ

 

 

بعداز استفاده از داروی سقط جنین چه اتفاقی می افتد:

درد شکمی که معمولا از ۲ ساعت بعد از مصرف قرص سایتوتک شروع می شود. اگر دل درد شدید بود میتوان از قرص ژلوفن یا هیوسین برای کاهش درد استفاده کرد. اسهال و استفراغ که البته با شدت کمتری و به سرعت قطع می شود تب و لرزش بدنی مانند سرماخوردگی که به مرور کم می شود خونریزی و سقط جنین.
خونریزی به شکل دفع لخته خون بصورت ناگهانی یا ذره ذره اتفاق میوفتد که با کنده شدن جفت افت فشارخون اتفاق میوفتد. فقط زمان این خونریزیها نباید بیشتر از ۱ هفته بطول بیانجامد و بعد از ان باید برسی شود که علت چیست.
در خانمهایی که سابقه سزارین دارند به هیچ عنوان خودسرانه استفاده نکنند چون احتمال پارگی رحم وجود دارد که بایستی حتما تحت نظر پزشک از این قرصها استفاده کنند. ولی معمولا در ۸ تا ۱۲ ساعت اول پس از مصرف قرصها جنین سقط می شود.
گاهی با مصرف یک دوره از قرص های سایتوتک خونریزی شروع نمیشود وباید مجددا بعد از ۳روز دارو را تکرار کرد. هرگز خودسرانه شیاف میزوپروستول یا امپول استفاده نکنید چون شما با عوارض ان اشنا نیستید حتی بسیاری مواقع خانمها دچار یک خونریزی کاذب میشوند در صورتیکه هنوز ساک حاملگی در رحم وجود دارد.
بهرحال شما باید تا ۱هفته بعد یک سونوی مجدد تکرار کنید تا از سقط کامل اطمینان حاصل کنید.وباز یاداوری میکنم که در ۸۰درصد موارد با این داروها سقط کامل صورت نمیگیرد و ممکن است شما مجبور به کورتاژ یا ساکشن شوید.چون باقی ماندن بقایای جفتی اجتناب ناپذیراست.وابن بقایای جفتی ممکن است باعث عفونت رحمی یا خونریزی منجر به مرگ شود.
گاهی ممکن است حاملگی شما خارج از رحم باشد پس تا وقتی جواب ازمایش خون شما مثبت شد سریع اقدام به تهییه دارو نکنید چون استفاده از داروهای سقط جنین ممکن است باعث پارگی لوله رحمی یا دهانه رحمی که نطفه به ان چسبیده میشود ومنجر به فوت شما میشود.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تماس با خانم حسینی کلیک کنید
error: