سقط جنین در ایران
سقط جنین در ایران
می 6, 2019
بیماری‌هایی که باعث سقط جنین می‌شود
می 21, 2019
از کجا بفهمیم سقط شده‌ایم؟

از کجا بفهمیم سقط شده‌ایم؟

مواقعی وجود دارند که زنانی سقط شده‌اند بدون اینکه بدانند دلیل آن چه بوده. ممکن است علت بیماری بوده باشد و برای درمان دارو تجویز شده و سهوا با قرص سقط شده‌اند. دلایل و عوامل زیاد هستند، علائم زیر به شما کمک می‌کند تا از سقط غیر عمدی یا عمدی مطلع شوید. خرید قرص سقط جنین

 

از کجا بفهمیم سقط شده‌ایم؟

1-خونریزی
مشاهده خونریزی به معنی اطمینان از سقط نیست، خونریزی از نشانه‌هایی است که در زمان بارداری حتما باید به آن توجه داشت و پس از مشاهده بلافاصله به پزشک مراجعه کرد.«در سه ماه دوم شدت خونریزی بیشتر خواهد بود»
مقدار و رنگ خونریزی را به خاطر داشته باشید تا به پزشک اطلاع دهید، هر چه خونریزی زیادتر و بیشتر باشد، احتمال سقط بیشتر است.

2-از بین رفتن احساس بارداری
اگر احساس کردید علائم بارداری همچون: درد سینه، حالت تهوع، دمای بدن، سرگیجه و غیره ناپدید شده‌اند، احتمال سقط جنین وجود دارد. اما باز هم نمی‌توان از سقط مطمئن بود.

3-تغییر حالات روحی

4-انقباض و گرفتگی عضلات
در بارداری رحم شروع به بزرگ‌تر شدن می‌کند که همین امر موجب گرفتگی‌ها در عضلات «راکستون هیکس» می‌شود. اما اگر این گرفتگی به تدریج بیشتر و بیشتر شد سریعا به پزشک مراجعه نمایید.

5-تب کردن

6-ضعف و حالت تهوع
هر چند در بسیاری از موارد نداشتن حالت تهوع صبحگاهی امری کاملا عادی است، با این حال در صورت قطع شدن ناگهانی حالت تهوع بهتر است به پزشک مراجعه کنید.

7-احساس درد در ناحیه شکم

8-درد پشت و کمر

9-کاهش شدید و یا قطع شدن حرکات جنین « سه ماه دوم»

10-فشار بر لگن خاصره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تماس با خانم حسینی کلیک کنید
error: